Kup zaproszenie

Jak kupić zaproszenie?

 1. Zaproszenia Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży w recepcji salonu, wydawane w formie eleganckiego karnetu zapakowanego w kopertę.
 2. Zaproszenia mają formę zaproszenia imiennego, mogą opiewać na dowolny zabieg, pakiet zabiegów lub dowolną kwotę od 99,- zł.
 3. Zaproszenie można nabyć osobiście lub składając zamówienie drogą mailową: myday@thalgo.poznan.pl
  Za Zaproszenia zamówione przez Internet lub telefonicznie przyjmujemy płatność przelewem na konto: 50 1020 5558 11111293 0080 0046
  Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu gabinet MyDay Relax&Beauty potwierdza mailowo, na adres mailowy podany przez Kupującego przy zamówieniu.
 4. Na życzenie Kupującego Zaproszenie Upominkowe może zostać wysłane pocztą pod wskazany adres.
 5. Przesłanie Zaproszenia kurierem wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty.

Przed zakupem prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

Regulamin Korzystania z Zaproszeń  i Voucherów Upominkowych

 1. Zaproszenia/Vouchery Upominkowe  upoważniają do skorzystania z usług w My Day Relax&Beauty w Poznaniu zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Zaproszenia.
 2. Zaproszenie można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt, w zależności od wartości wykupionych usług.
 3. Zaproszenie jest ważne w terminie wskazanym w zaproszeniu (przeciętnie: 3 miesiące), w szczególnych wypadkach istnieje możliwość przedłużenia ważności zaproszenia po uprzednim kontakcie telefonicznym z salonem.
 4. Zaproszenia imienne mogą być przeniesione na inną osobę, która powinna je okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 5. Zaproszenie nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Zaproszenia, które opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 6. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Zaproszenia, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Zaproszenia.
 7. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr tel. 793-713-007 lub drogą mailową.
 8. Odwołanie lub zmiana terminu umówionej wizyty musi nastąpić minimum na 12 godz. przed jej terminem drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w godzinach pracy salonu, inaczej ZAPROSZENIE / VOUCHER ZOSTAJE UZNANE ZA ZREALIZOWANE, a usługa za wykonaną.
 9. Salon MyDay Relax&Beauty zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu wykonywania zabiegu w przypadku spóźnienia osoby obdarowanej.
 10.  Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi kosmetyczne z oferty My Day Relax&Beauty w Poznaniu.
 11. Zaproszenie nie podlega wymianie na kosmetyki będące w sprzedaży detalicznej salonu.