Naturalne stemple zanurzane w gorącym oleju z egzotycznych roślin krążą wprawnie poruszane po Twoim ciele wprawiając w beztroski nastrój przy łagodnie spływającej do Twoich uszu muzyce. Twoje zmysły delikatnie pobudza zapach śródziemnomorskich alg. Zdajesz się być pośród lekko rozgrzanych wydm, piaszczystych pagórków, w delikatnym blasku słońca. Niemal słyszysz oddalony szmer fal przyjaźnie stroszących niewielkie grzywy gdzieś pod horyzontem na tle turkusu i błękitu orzeźwienia...
Wystarczy odwiedzić gabinet kosmetyczny MyDay w centrum poznańskich Jeżyc, by doznać tego wszystkiego i oddać się magii miejsca oraz ekskluzywnych zabiegów.

Zabierzemy Cię w egzotyczną podróż nad Morze Śródziemne, poznasz z nami dotyk nefrytów i zatracisz się w rytuale Pantai Luar. Znajdziesz odprężenie w kąpieli bogiń, zanurzona w aksamicie oślego mleka w biosaunie, jak Kleopatra i nadasz swojemu ciału wyjątkowy blask utrwalony maską z lotosu pod nawilżającą, odżywczą mgiełką.

Pragniemy zabrać cię do cytrusowego gaju, gdzie poczujesz zapach świeżych grejpfrutów, pomarańczy i cytryn. Dzięki nam Twoja skóra nabierze delikatności, stanie się młoda, jędrna i elastyczna po cukrowym peelingu. A potem poczęstujemy Cię aromatyczną, świeżą herbatką zapewniającą smukłą figurę.

Oferujemy zabiegi mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej. Polegają one na bardzo intensywnej stymulacja naskórka dzięki mikronakłuciom i wprowadzeniu głęboko w strukturę skóry aktywnych, zaawansowanych preparatów. Regeneracja skóry następuje w wyniku własnego podziału komórek w miejscach mikronakłuć (zmarszczki, rozstępy, blizny), a jednocześnie stymulowane jest wytwarzanie kolagenu i elastyny. Seria zabiegów mezoterapii skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i doskonali kształt twarzy.

Relaks Aroma Odnowa H2O Detoks Piekno Figura Firmy Kontakt Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu
Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu

Nasz dotyk egzotyki w sercu miasta

Masaż Hawajski

cena: 120,- zł

Egzotyczny masaż relaksujący z elementami techniki Lomi-Lomi.

Indoceane

magiczna śródziemnomorska podróż

cena: 299,- zł

Cukrowo-solny i cytrusowy peeling ciała, masaż z elementami Ajurwedy, odmładzająca i relaksująca maska z białego lotosu.

Tropical Touch

(pistacja, mango, kiwi, kokos, orientalny, czekolada)

cena: 150,- zł

Peeling połączony z aromatycznym masażem całego ciała.

Exotic Coconut

cena: 170 - 190,- zł

Odżywcza ceremonia dla skóry suchej lub zwiotczałej.

Masaż bańką chińską

cena: 150,- zł

Intensywny masaż całego ciała bańką chińską.

Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu