Naturalne stemple zanurzane w gorącym oleju z egzotycznych roślin krążą wprawnie poruszane po Twoim ciele wprawiając w beztroski nastrój przy łagodnie spływającej do Twoich uszu muzyce. Twoje zmysły delikatnie pobudza zapach śródziemnomorskich alg. Zdajesz się być pośród lekko rozgrzanych wydm, piaszczystych pagórków, w delikatnym blasku słońca. Niemal słyszysz oddalony szmer fal przyjaźnie stroszących niewielkie grzywy gdzieś pod horyzontem na tle turkusu i błękitu orzeźwienia...
Wystarczy odwiedzić gabinet kosmetyczny MyDay w centrum poznańskich Jeżyc, by doznać tego wszystkiego i oddać się magii miejsca oraz ekskluzywnych zabiegów.

Zabierzemy Cię w egzotyczną podróż nad Morze Śródziemne, poznasz z nami dotyk nefrytów i zatracisz się w rytuale Pantai Luar. Znajdziesz odprężenie w kąpieli bogiń, zanurzona w aksamicie oślego mleka w biosaunie, jak Kleopatra i nadasz swojemu ciału wyjątkowy blask utrwalony maską z lotosu pod nawilżającą, odżywczą mgiełką.

Pragniemy zabrać cię do cytrusowego gaju, gdzie poczujesz zapach świeżych grejpfrutów, pomarańczy i cytryn. Dzięki nam Twoja skóra nabierze delikatności, stanie się młoda, jędrna i elastyczna po cukrowym peelingu. A potem poczęstujemy Cię aromatyczną, świeżą herbatką zapewniającą smukłą figurę.

Oferujemy zabiegi mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej. Polegają one na bardzo intensywnej stymulacja naskórka dzięki mikronakłuciom i wprowadzeniu głęboko w strukturę skóry aktywnych, zaawansowanych preparatów. Regeneracja skóry następuje w wyniku własnego podziału komórek w miejscach mikronakłuć (zmarszczki, rozstępy, blizny), a jednocześnie stymulowane jest wytwarzanie kolagenu i elastyny. Seria zabiegów mezoterapii skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i doskonali kształt twarzy.

Relaks Aroma Odnowa H2O Detoks Piekno Figura Firmy Kontakt Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu
Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu

Dotyk Egzotyki

Pantai Luar

pachnący cytrusami masaż stemplami

* cena: 200,- zł

Naturalne stemple są zanurzane w gorącym oleju roślinnym.

Indoceane

magiczna podróż nad Morze Śródziemne

cena: 350,- zł

Cukrowy peeling ciała, kąpiel w oślim mleku, magiczny masaż Indoceane, maska z lotosu.

Tropical Touch

(pistacja, mango, kiwi, kokos, orientalny, czekolada)

cena: 190,- zł

Peeling połączony z masażem całego ciała i nawilżeniem.

Masaż Hawajski

cena: 120,- zł

Egzotyczny masaż relaksujący z elementami techniki Lomi-Lomi.

Kąpiel Kleopatry w oślim mleku

migocząca mgiełka

cena: 100,- zł

Odżywczy, wyjątkowo delikatny zabieg nawilżający całe ciało.

* Masaże Pantai Luar oparte są na naturalnych składnikach, dlatego prosimy o rezerwacje przynajmniej na 1 dzień wcześniej.

Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu Eden - Thalgo — Salon kosmetyczny MyDay w Poznaniu